Wypożyczalnia Sprzętu Gastronomicznego Kaskada

516 072 255

Obróć telefon w poziomie

O Nas - Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego Kaskada

Wypożyczalnia gastronomiczna Kaskada

Kaskada - Wypożyczalnia gastronomiczna to firma z bogatym doświadczeniem w branży. Otworzyliśmy firmę w 2005 roku. Nasza wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego mieści się w Wieliczce, jednak obszar na który kierujemy swoją działalność obejmuje również takie miasta jak Kraków, Katowice, Wrocław, Kielce, Rzeszów, Tarnów. Jednak proszę pamiętać, że zapewniamy transport także do innych miejsc w Polsce. Mamy duże doświadczenie w branży usługowej. Świadczy o tym fakt, że jako wypożyczalnia sprzętu cateringowego działamy na rynku już wiele lat, a zainteresowanie naszymi usługami nie słabnie.
Mamy bardzo szeroka ofertę: jeśli interesuje Państwa wypożyczanie pokrowców na krzesła, sztućców czy obrusów, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami poniżej.


Oferta

Wypożyczalnia Gastronomiczna Kaskada obejmuje także wypożyczanie mebli (krzeseł, stołów, a także pokrowców na krzesła), sztućców, oryginalnej zastawy stołowej, a także wyposażenia stołów i bufetu. Zdajemy sobie sprawę, że oprócz sprzętu istotne znaczenie ma dekoracja sali. Wypożyczalnia Kaskada ma w swojej ofercie także wypożyczanie pokrowców na krzesła, które świetnie podkreślą ogólny wystrój pomieszczenia. Oferujemy możliwość wynajmu samych pokrowców albo razem z krzesłami.


Nasza wypożyczalnia gastronomiczna działająca w Krakowie i nie tylko, zapewnia także wynajem wysokiej jakości szkła. W ofercie można znaleźć, między innymi kieliszki do wina, wody czy szampana. Zapewniamy także wynajem sprzętu gastronomicznego ze śnieżnobiałej porcelany Alba oraz elementów do wyposażenia stołu i bufetu. Jako wypożyczalnia sprzętu cateringowego oferujemy także zestawy sztućców oraz wyposażenie stołu i bufetów obejmujące koszyki na pieczywo, patery na owoce czy różnego rodzaju półmiski. Zapewniamy także wynajem takich niezbędnych elementów dekoracyjnych, jak obrusy czy skirtingi. Dekoracją mogą być także same pokrowce na krzesła, których wypożyczanie może ułatwić całą organizację imprezy.


Dlaczego Kaskada?

Wypożyczalnia Gastronomiczna Kaskada daje Państwu duże możliwości działania. Z naszą pomocą z powodzeniem zorganizujesz zarówno kameralną imprezę, jak i event na 1000 osób. Nie ważne w którym miejscu w Polsce chciałbyś zorganizować przyjęcie: nasza wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego działa w dużych miastach, takich jak Wrocław, ale podejmujemy się obsługi także w innych miejscach w kraju. To czy potrzebujesz wypożyczalni pokrowców na krzesła w Krakowie, czy może wypożyczalni wszelakiego sprzętu gastronomicznego w Katowicach- nie ma żadnego znaczenia, ponieważ my działamy na terenie całej Polski.


Zastanawiasz się dlaczego warto skorzystać z oferowanych przez nas usług? Wypożyczalnia Gastronomiczna Kaskada wyróżnia się wysoką jakością w przystępnej cenie. Do każdego zamówienia pochodzimy indywidualnie, ponieważ bardzo zależy nam na zadowoleniu i zaufaniu ze strony klienta. Szeroki asortyment umożliwia dopasowanie do siebie sprzętu oraz elementów wystroju sali pod względem kolorów czy stylu. Dzięki temu udało nam się spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających osób.


Gastro wypożyczalnia Kaskada, działająca w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach i nie tylko, to gwarancja wysokiej jakości usług w przystępnej cenie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty.