Wypożyczalnia Sprzętu Gastronomicznego Kaskada

516 072 255

Obróć telefon w poziomie

Wypożyczalnia wyposażenia stołu i bufetu

Wydając przyjęcie, tylko dla najbliższych, czy może dla większego grona- zawsze należy zwrócić szczególną uwagę na odpowiednio dobrane wyposażenie stołu i bufetu. Kaskada wypożyczalnia ma w swojej ofercie takie elementy wyposażenia bufetu jak koszyki na pieczywo, coolery, patery na ciasta, patery na owoce, półmiski, tace, deski do serwowania wędlin i serów, lustra. Eleganckie i wysublimowane wyposażenie nie tylko ładnie wyeksponuje jedzenie, ale sprawi, że korzystanie z bufetu będzie przyjemniejsze.


Polecamy także wynajem podgrzewaczy na pastę, kociołków, warników i termosów cateringowych, dzięki którym możemy mieć pewność, że serwowane przez nas posiłki przez cały czas trwania przyjęcia będą miały odpowiednią temperaturę. Bez tego typu sprzętu może zdarzyć się, że zupa czy sos ostygnie, a to na pewno nie jest mile widziane.


Piękny stół to tak naprawdę wizytówka każdej imprezy, na której serwowane są posiłki. W swojej ofercie, wypożyczalnia Kaskada ma także wynajem obrusów, serwet i skirtingów. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego bogatego asortymentu nakryć stołu. Zapewniamy, że w trosce o klienta zadbamy o każdy szczegół, a dekoracje stołu będą perfekcyjnie dobrane do charakteru przyjęcia.


powrót

Imię i nazwisko: Twój e-mail: Telefon kontaktowy:

Wiadomość: