Wypożyczalnia Sprzętu Gastronomicznego Kaskada

516 072 255

Obróć telefon w poziomie

Wypożyczalnia naczyń

Usługi firmy Kaskada-Wypożyczalnia to świetne rozwiązanie dla osób, które myślą o zorganizowaniu przyjęcia, ale nie dysponują odpowiednim sprzętem. Nie ma znaczenia czy przygotowujesz kameralną imprezę w gronie rodziny i znajomych czy bankiet na dużą liczbę gości. Szeroki asortyment pozwala na zaopatrzenie przyjęć, w których uczestniczy nawet 1000 osób.


Dzięki naszej pomocy wiele uroczystości okazało się dużym sukcesem organizacyjnym. Jako wypożyczalnia zastawy stołowej działamy w takich miastach, jak Kraków i Katowice już od 2005 roku i co najważniejsze stale się rozwijamy! Obecnie jesteśmy w stanie wypożyczyć sprzęt na przyjęcie, które odbywa się w każdej części Polski. Oczywiście zapewniamy także transport wypożyczonych mebli czy naczyń do miejsca, w którym uroczystość ma się odbyć. Do transportu używamy samochodów posiadających odpowiednie atesty, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że sprzęt dotrze do miejsca docelowego w stanie nienaruszonym.


Od 2005 roku działamy, jako wypożyczalnia zastawy stołowej, między innymi w takich miastach, jak Kraków. Możemy zaoferować naprawdę duży wybór starannie wykonanych sprzętów. W naszym asortymencie znajdą Państwo różnego rodzaju szkło, począwszy od kieliszków na wino czy szampana, skończywszy na dzbankach. Wypożyczamy także sprzęt wykonany z białej porcelany Alba. W tej kategorii znajdują się płytkie i głębokie talerze, miseczki, cukiernice czy półmiski różnego rodzaju. Ich estetyczny wygląd zadowoli nawet bardzo wymagających klientów. Oferta naszej wypożyczalni naczyń obejmuje także sztućce – widelce, łyżki, widelczyki, szczypce oraz wiele innych niezbędnych elementów każdego przyjęcia.


Nie mają Państwo pojęcia, jak prawidłowo układać talerze lub sztućce na stole? Nie trzeba się tym przejmować! Znamy się na tym, co ronimy i dlatego z przyjemnością Pomożemy rozwiązać tego rodzaju problemy. Z naszą pomocą, organizowane przez Państwa przyjecie będzie idealne pod każdym względem!


Szeroki asortyment umożliwia odpowiednie dobranie sprzętu pod kątem kolorystyki czy stylu. Działamy głównie, jako wypożyczalnia naczyń, ale znamy potrzeby naszych klientów i oferujemy im także możliwości wynajęcia stołów i krzeseł – kolejnych niezbędnych sprzętów podczas każdej uroczystości, niezależnie od ilości zaproszonych gości.


Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość usług i zadowolenie klientów, a sukces organizacyjny gospodarza imprezy jest także naszym sukcesem!


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni zastawy stołowej w Krakowie i na terenie całego kraju.


powrót

Imię i nazwisko: Twój e-mail: Telefon kontaktowy:

Wiadomość: