Wypożyczalnia Sprzętu Gastronomicznego Kaskada

516 072 255

Obróć telefon w poziomie

Wypożyczalnia Mebli Gastronomicznych

Wypożyczalnia mebli Kaskada oferuje wynajem sprzętu gastronomicznego a także krzeseł i stołów. Nasza siedziba mieści się w Wieliczce, ale działamy także w takich miejscach, jak Kraków czy Wrocław. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i dlatego zapewniamy transport na terenie całej Polski. Jesteśmy w stanie zorganizować zarówno rodzinną, kameralną imprezę, jak i duży event nawet na 1000 osób!


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu tego typu usług – Jako wypożyczalnia mebli gastronomicznych działamy na rynku już od 2005 roku. Zaufało nam wielu klientów, a my podchodząc indywidualnie do każdego zamówienia cały czas budujemy markę profesjonalnej i rzetelnej firmy. Główny obszar działania naszej wypożyczalni krzeseł to Kraków. Jednak udało się nam zbudować zaufanie także u kontrahentów z innych części Polski.


Meble stanowią jeden z kluczowych elementów, jaki należy wziąć pod uwagę podczas organizacji przyjęcia, niezależnie od ilości zaproszonych gości. Są równie istotne przy planowaniu kameralnej uroczystości rodzinnej, jak również w przypadku wielkiego bankietu. Zazwyczaj brakuje nam odpowiedniego wyposażenia, aby zorganizować przyjęcie dla większej ilości osób. Najczęściej poszukiwanym elementem do strojenia mebli są pokrowce na krzesła, wypożyczalnia mebli Kaskada oferuje kilka wzorów. Wypożyczalnia stołów i krzeseł pozwoli skompletować niezbędne elementy w wystroju sali oraz wygody gości. Wynajem sprzętu gastronomicznego ułatwi Państwu organizację eventu. Organizacja dużych wydarzeń wymaga wypożyczenia stołów, krzeseł, pokrowców na krzesła czy innego sprzętu gastronomiczego. W tej sytuacji dobrym wyjściem okazuje się skorzystanie z usług wypożyczalni mebli. Kaskada oferuje swoje usługi w dużych miastach takich jak Kraków czy Wrocław, ale także na pozostałym obszarze kraju.


Kaskada działa także jako wypożyczalnia krzeseł i stołów. W naszej wypożyczalni mebli znajdziesz, między innymi różnego rodzaju stoły: okrągłe, prostokątne, coctailowe lub ławy biesiadne, które idealnie się sprawdzą podczas przyjęcia na świeżym powietrzu. Posiadamy odpowiednią ilość krzeseł nawet dla zapewnienia miejsc dla 1000 gości podczas jednego eventu. Wyjątkowe uroczystości wymagają skorzystania z usług profesjonalnej firmy. Jako wypożyczalnia stołów działamy głównie w takich miejscach, jak Kraków i Katowice.


Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każde ważne wydarzenie powinny być odpowiednio udekorowane. Dlatego oferujemy wypożyczenie, estetycznych i wykonanych z materiałów wysokiej jakości, pokrowców na krzesła. W trakcie wieloletniej działalności mieliśmy okazję wspomóc organizację niejednego znaczącego wydarzenia.


Naszym klientom proponujemy także bary mobilne. Świetnie się sprawdzają, zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na świeżym powietrzu. Działamy przede wszystkim, jako wypożyczalnia stołów i krzeseł, jednak w naszym bogatym asortymencie można znaleźć także zastawę stołową. Oferta obejmuje także wyposażenie stołów i bufetu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni mebli!


powrót

Imię i nazwisko: Twój e-mail: Telefon kontaktowy:

Wiadomość: