Wypożyczalnia Sprzętu Gastronomicznego Kaskada

516 072 255

Obróć telefon w poziomie

Wypożyczalnia Szklanek

Firma Kaskada to przedsiębiorstwo usługowe dostarczające najwyższej jakości sprzęt cateringowy, który jest tak naprawdę niezbędny przy organizacji imprez i przyjęć. Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego Kaskada zapewnia kompleksową obsługę eventów w całej Polsce przy użyciu eleganckich i wytwornych zastaw.


W swojej ofercie mamy wypożyczanie szklanek i kieliszków, bez których nie obejdzie się nawet najmniejsza impreza. Zapewniamy, że w asortymencie mamy tyle szkła, żeby obsłużyć nawet największe eventy. Mogą Państwo u nas wypożyczyć szklanki i kieliszki z doskonałej jakości szkła z krośnieńskich hut. Przede wszystkim polecamy i wypożyczamy kieliszki do wody, wina białego, czerwonego, whiskey, cognacu, wódki, szampana, martini, szklanki do soków, szklanki do herbaty, dzbanki. Nasz szeroki asortyment pozwala nam podejść do każdej imprezy indywidualnie i dostosować się do potrzeb klienta. W zależności od charakteru wydarzenia, dobieramy odpowiednią zastawę i szkło.


Odpowiednio dobrane szkło może umilić spotkanie i sprawić, że goście z przyjemnością będą wspominać przyjęcie i wysublimowaną zastawę. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz do skorzystania z wypożyczalni szklanek i kieliszków Kaskada.


powrót

Imię i nazwisko: Twój e-mail: Telefon kontaktowy:

Wiadomość: